Prodlužování řas

Prodlužování řas

!! Novinka – Lash Botox Bomb & Lash lifting !!

Lash Lifting – napnutí řas na Speciální silikonovou formu a s pomocí emulzí zajistí přirozené vytažení řas a trvalý efekt po dobu až 8 týdnů.

Lash Botox Bomb – extrémně účinná profesionální vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a další…

Objednávejte se u 

  • Veroniky 777 779 156 (prodlužování řas a Lash lifting)

Ženská touha

Snad každá žena touží po krásných a přirozeně zatočených řasách. Prodloužení a zhuštění řas je nový revoluční produkt, který Vám dovolí splnit si Váš sen o dlouhých, hustých, neodolatelných, ale přitom  k nerozeznání přirozených řasách.

Naše řasy nejsou tradiční umělé řasy !!! Jedná se o jednotlivé syntetické řasy, které se aplikují na řasy přírodní jednotlivě (tzv. řasa na řasu) pro přirozený vzhled a pocit. Jsou extrémně lehké, takže nezatěžují vlastní řasy, extra černé a krásně  lesklé. Řasy se doplňují každých 2-5 týdnů, aby byl vzhled neustále perfektní.

Aplikace je bezbolestná, trvá 60 – 90 minut a v případě správné aplikace dodržující postup „řasa na řasu“ nikdy nepoškodí Vaše přírodní řasy.

Doplnění trvá 45-60 minut v závislosti na stavu prodloužených řas.

V našem salonu jsou Vám k dispozici dvě profesionálně vyškolené Lash stylistky, které se postarají o Váš neodolatelný pohled.

Nabízíme i možnost zakoupení příslušenství k prodlužování řas pro domácí péči jako např. Fixatér pro prodloužení trvanlivosti spojů, řasenku na prodloužené řasy a kartáčky na pročesávání prodloužených řas.

Používáme materiály schválené Státním zdravotním ústavem v Praze.

Na tuto službu je nutné se předem objednat.

Ceník

Nové řasy 1900,-Kč

Doplnění po 14-ti dnech 400,-

Doplnění 21.-35. den 600,-